Montaż przy szybie standardowy


DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja Vegas Plisse pracowała zamontowana dyskretnie bezpośrednio przy tafli szyby Twojego okna.

JAK ZAMONTOWAĆ ?
Nie martw się, trudnym i skomplikowanym montażem. Ze względu na zestawy zatrzasków montażowych pozwolą na szybkie i łatwe zamontowanie Vegas Plisse. Ponadto instrukcję obrazkową i film instruktażowy znajdziesz poniżej. Kliknij i sprawdź jakie to szybkie i łatwe.

Montaż przy szybie z żyłką


DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja Vegas Plisse pracowała przykręcona do okna.
Jeżeli nie boisz się nawiercania otworów w listwie przyszybowej. Dodatkowo nie masz nic przeciwko, żeby Twoja Vegas Plisse pracowała blisko klamki okiennej.

JAK ZAMONTOWAĆ ?
Nie martw się, trudnym i skomplikowanym montażem–pomyśleliśmy o wszystkim za Ciebie. Ze względu na zestawy mocowań możliwe będzie na ubranie Twojego okna w Vegas Plisse w okamgnieniu. Ponadto instrukcję obrazkową i film instruktażowy znajdziesz poniżej. Kliknij i sprawdź jakie to szybkie i łatwe.

Montaż do ramy okna standardowy


DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja Vegas Plisse pracowała przykręcona do okna. Jeżeli nie boisz się nawiercania otworów w listwie przyszybowej i nie masz nic przeciwko, żeby Twoja Vegas Plisse pracowała blisko klamki okiennej. Żyłka niezauważalnie przytrzyma ją przy oknie nawet wtedy, kiedy Ty uchylisz je w ciepły dzień.

JAK ZAMONTOWAĆ ?
Nie martw się, trudnym i skomplikowanym montażem – pomyśleliśmy o wszystkim za Ciebie. Zestawy mocowań pozwolą na ubranie Twojego okna w Vegas Plisse w okamgnieniu. Ponadto instrukcję obrazkową i film instruktażowy znajdziesz poniżej.
Kliknij i sprawdź jakie to szybkie i łatwe. Efektem zaskoczysz wszystkich niedowiarków – włączając w to siebie.

Montaż do ramy okna z żyłką


DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja Vegas Plisse pracowała zamontowana dyskretnie bezpośrednio przy tafli szyby Twojego okna. Dodatkowo żyłka niezauważalnie przytrzyma ją przy szybie nawet wtedy, kiedy Ty uchylisz okno w ciepły dzień.

JAK ZAMONTOWAĆ ?
Nie martw się, trudnym i skomplikowanym montażem. Zestawy zatrzasków montażowych pozwolą na szybkie i łatwe zamontowanie Vegas Plisse. Ponadto instrukcję obrazkową i film instruktażowy znajdziesz poniżej. Kliknij i sprawdź jakie to szybkie i łatwe.

Elementy montażu:

ZVP

W zestawie do montażu między listwy przyszybowe komplet 4 rodzajów zatrzasków do różnego kształtu listew przyszybowych.

ZVPR

W zestawie do montażu między listwy przyszybowe zestaw zatrzasków regulowanych do bardzo nietypowego kształtu listew przyszybowych.

MKSVP+MKZVP

W zestawie do montażu na listwy przyszybowe komplet mocowań do instalacji inwazyjnej.