Plisy dzień-noc to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących innowacyjnych osłon przeciwsłonecznych. Umieszczenie w jednym systemie dwóch plis pracujących niezależnie od siebie daje zupełnie nowe możliwości regulacja światła wpadającego do naszych pomieszczeń. Jedna tkanina jest najczęściej osłaniająca, a druga jest firanką. W związku z tym uzyskać możemy duże możliwości aranżacji pomieszczeń.

Żaluzje plisowane typu dzień – noc pozwalają na całkowitą kontrolę nad ilością wpadajacego światła do pomieszczenia. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane do pokoi dziecięcych i sypialni.

Plisy takie posiadają dwa komplety materiału ułożone jeden nad drugim. Możemy dobrać na przykład materiał podgumowany nie przepuszczający światła i drugi półtransparentny. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zasłonić okno całkowicie: materiałem wyciemniającym żeby odciąć się od światła, materiałem przepuszczającym światło albo odsłonić okno bądź ustawić oba materiały w dowolnej pozycji.

Mamy dostępne plisy dzień-noc gdzie wszystkie 4 profile są ruchome, takie gdzie profil górny i dolny są stałe, a środkowe ruchome, a także jeszcze inny rodzaj gdzie materiały połączone są ze sobą profilem. Typ plis dzień-noc dobiera się w zależności od potrzeb, wielkości okien i rodzaju – ciężaru materiału.

Montaż przy szybie standardowy


DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja Vegas Plisse pracowała zamontowana dyskretnie bezpośrednio przy tafli szyby Twojego okna.

JAK ZAMONTOWAĆ ?
Nie martw się, trudnym i skomplikowanym montażem. Zestawy zatrzasków montażowych pozwolą na szybkie i łatwe zamontowanie Vegas Plisse. Ponadto instrukcję obrazkową i film instruktażowy znajdziesz poniżej. Kliknij i sprawdź jakie to szybkie i łatwe.

Elementy montażu:

ZVP