Plisa bezinwazyjna to idealne rozwiązanie dla okien kiedy nie możemy z jakiegoś powodu jej przykręcić np.:

  • Nie możemy nic przykręcać do okna: mieszkanie wynajmowane.
  • Okno ma bardzo wąskie listwy uniemożliwiające montaż w świetle.
  • Chcemy przysłonić całą szybę wraz z listwami.
  • Do wyboru mamy różnego rodzaju mocowania bezinwazyjne, pozwalające na montaż plisy bez nawiercania jakichkolwiek otworów.

Montaż bez wiercenia - uchwyt regulowany


DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli nie chcesz przykręcać czegokolwiek do Twojego okna. Vegas Plisse będzie ZAMONTOWANA BEZINWAZYJNIE na ramie okna a tkanina przesłoni jedynie światło szyby.

JAK ZAMONTOWAĆ ?
Nie martw się, trudnym i skomplikowanym montażem. Dzięki regulowanemu uchwytowi bezinwazyjnemu bez problemu założysz plisę na każdy typ okna, nawet te z nawiewnikiem. Kliknij i sprawdź jakie to szybkie i łatwe.

Montaż bez wiercenia - uchwyt regulowany


DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli nie chcesz przykręcać czegokolwiek do Twojego okna. Vegas Plisse będzie ZAMONTOWANA BEZINWAZYJNIE na ramie okna a tkanina przesłoni całe okno.

JAK ZAMONTOWAĆ ?
Nie martw się, trudnym i skomplikowanym montażem Dzięki regulowanemu uchwytowi bez problemu założysz plisę na każdy typ okna, nawet te z nawiewnikiem.
Instrukcję obrazkową oraz film instruktażowy znajdziesz poniżej. Kliknij i sprawdź jakie to szybkie i proste.

Montaż bez wiercenia standardowy


DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, aby Twoja Vegas Plisse pracowała zamontowana na haczykach na ramie okna i ani myślisz o przykręcaniu czegokolwiek do Twojego okna.

JAK ZAMONTOWAĆ ?
Nie martw się, trudnym i skomplikowanym montażem. Zestawy mocowań pozwolą na szybkie i łatwe ubranie Twojego okna w Vegas Plisse.Instrukcję obrazkową oraz film instruktażowy znajdziesz poniżej.
Kliknij i sprawdź jakie to szybkie i proste.

Montaż bez wiercenia z żyłką


DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja Vegas Plisse pracowała zamontowana na haczykach na ramie okna i ani myślisz o przykręcaniu czegokolwiek do Twojego okna. Żyłka niezauważalnie przytrzyma ją przy oknie nawet wtedy, kiedy Ty uchylisz je w ciepły dzień.

JAK ZAMONTOWAĆ ?
Nie martw się, trudnym i skomplikowanym montażem. Zestawy mocowań pozwolą na szybkie i łatwe ubranie Twojego okna w Vegas Plisse.Instrukcję obrazkową i film instruktażowy znajdziesz poniżej.
Kliknij i sprawdź jakie to szybkie i łatwe.

Elementy montażu:

UBPS-ZKSVP-0

UBPW-ZKSVP-00

UBPS-ZPSVP-00

 

UBPS-ZPSVP-00

UBD (15MM,19MM,24MM) +MKSVP+MKZVP