Plisy z mechanizmem to najlepsze rozwiązanie do okien o bardzo dużych wymiarach, szczególnie o szerokości powyżej 150 cm. Ponadto jest również stosowana w oknach na dużej wysokości w stosunku do podłogi. W związku z tym tam gdzie jest utrudniony dostęp i niemożliwe swobodne sterowanie uchwytami będzie dobrym wyborem.

DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli lubisz tradycyjne prowadzenie tkaniny jak w roletach wewnętrznych i masz problem z dostępem do plisy.

JAK ZAMONTOWAĆ ?
Nie martw się, trudnym i skomplikowanym montażem. Zestawy zatrzasków montażowych pozwolą na szybkie i łatwe zamontowanie Vegas Plisse. Co więcej instrukcję obrazkową i film instruktażowy znajdziesz poniżej.

DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli zależy Ci na regulacji ustawienia tkaniny i masz problem z dostępem do obsługi plisy.

JAK ZAMONTOWAĆ ?
Nie martw się, trudnym i skomplikowanym montażem. Zestawy zatrzasków montażowych pozwolą na szybkie i łatwe zamontowanie Vegas Plisse. Ponadto instrukcję obrazkową i film instruktażowy znajdziesz poniżej.

Elementy montażu:

ZVP

ZGVP+MZGVP