inwazyjne

plisa montowana inwazyjniePlisy montowane inwazyjnie to najpopularniejszy i najbardziej estetyczny rodzaj montażu. Plisa nie wystaje do środka pomieszczenia dzięki czemu nie ogranicza otwierania się okna. Żaluzja plisowana montowana jest na 4 wkrętach jedynie do listewki przyszybowej, dlatego nie ma konieczności ingerencji w ramę okienną.

 

 

 

dzień-noc

plisa dzień-nocPlisa „dzień i noc” to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących innowacyjnych osłon przeciwsłonecznych. Umieszczenie w jednym systemie dwóch plis pracujących niezależnie od siebie daje zupełnie nowe możliwości regulacja światła wpadającego do naszych pomieszczeń. Jedna tkanina jest najczęściej osłaniająca, a druga jest firanką, więc mamy duże możliwości aranżacji pomieszczeń.

bezinwazyjne

plisa montowana bezinwazyjniePlisa bezinwazyjna to idealne rozwiązanie dla okien kiedy nie możemy z jakiegoś powodu jej przykręcić np.:

  • Nie możemy nic przykręcać do okna: mieszkanie wynajmowane.
  • Okno ma bardzo wąskie listwy uniemożliwiające montaż w świetle.
  • Chcemy przysłonić całą szybę wraz z listwami.
  • Do wyboru mamy różnego rodzaju mocowania bezinwazyjne, pozwalające na montaż plisy bez nawiercania jakichkolwiek otworów.

z mechanizmem

plisa z mechanizmemPlisy z mechanizmem to najlepsze rozwiązanie do okien o bardzo dużych wymiarach, szczególnie o szerokości powyżej 150 cm. Jest również stosowana w oknach na dużej wysokości w stosunku do podłogi, do których jest utrudniony dostęp i niemożliwe swobodne sterowanie uchwytami.

dachowe

plisa dachowaNiezwykle funkcjonalna przesłona w oknie dachowym.

Plisa dachowa to nie tylko ozdoba okna ale również przesłona zwiększająca komfort przebywania we wnętrzach. Dlatego, że zamontowana jest bezpośrednio przy krawędzi ramy okiennej twojego okna wygląda bardzo estetycznie. Dedykowana prowadnica systemowa przesłoni wszelkie prześwity boczne i przytrzyma materiał plisy we właściwym położeniu. Jeśli nie chcesz stosować prowadnic bocznych dostępna jest opcja z prowadzeniem żyłkowym.

nietypowe kształty

nietypowe kształty plisNietypowe kształty żaluzji plisowanych do okien w kształcie trapezów, trójkątów, okręgów, półokręgów, itd.

Żaluzje plisowane są dostępne w kilkunastu wariantach kształtów, dzięki czemu zasłonią prawie każdy typ ramy okiennej.

To praktycznie jedyne rozwiązanie z przeznaczeniem na okna o nietypowych kształtach tj. trójkąty, trapezy, półokręgi i okręgi. Poza tym  plisy doskonale sprawdzają się na każdym standardowym oknie, dają Ci możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna, co jest szczególnie cenione przez ich użytkowników.

Bogata kolekcja tkanin, charakteryzuje się różnorodnością wzornictwa i kolorystyki, pozwala zaprojektować plisę w każdym pomieszczeniu. Najsilniejszym atutem plisy jest jej konstrukcyjna elastyczność, która przejawia się tym, że poza wymienionymi poniżej wariantami, plisę można wykonać według indywidualnego zapotrzebowania i projektu.