Plisy dachowe - niezwykle funkcjonalna przesłona w oknie dachowym.

Plisa dachowa to nie tylko ozdoba okna ale również przesłona zwiększająca komfort przebywania we wnętrzach. Zamontowana jest bezpośrednio przy krawędzi ramy okiennej twojego okna. Dodatkowo dedykowana prowadnica systemowa przesłoni wszelkie prześwity boczne i przytrzyma materiał plisy we właściwym położeniu. Dla osób rezygnujących z prowadnic dostępna jest opcja z prowadzeniem żyłkowym.

Montaż na oknie dachowym


DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja Vegas Plisse pracowała zamontowana dyskretnie bezpośrednio przy tafli szyby twojego okna.

JAK ZAMONTOWAĆ ?
Nie martw się, trudnym i skomplikowanym montażem. Zestawy zatrzasków montażowych pozwolą na szybkie i łatwe zamontowanie Vegas Plisse. Ponadto instrukcję obrazkową i film instruktażowy znajdziesz poniżej.
Kliknij i sprawdź jakie to szybkie i łatwe.

Montaż na oknie dachowym z żyłką

DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie jeżeli chcesz, przymocować Vegas Plisse do Twojego okna dachowego i chcesz mieć pewność, że będzie pracowała dyskretnie przy tafli szyby.
Żyłka dodatkowo przytrzyma tkaninę, żeby zawsze prezentowała się doskonale.

JAK ZAMONTOWAĆ ?
Nie martw się, trudnym i skomplikowanym montażem – Pomyśleliśmy o wszystkim za Ciebie. Odpowiednio przygotowana i wyprofilowana prowadnica i zestawy zatrzasków montażowych pozwolą na szybkie i łatwe zamontowanie Vegas Plisse. Ponadto instrukcję obrazkową i film instruktażowy znajdziesz poniżej.
Kliknij i sprawdź jakie to szybkie i łatwe.
Efektem zaskoczysz wszystkich niedowiarków – włączając w to siebie.
Profesjonaliści mogą spróbować montażu bez instrukcji.

Elementy montażu:

ZVP

PDVP