SunRol – producent żaluzji plisowanych wysokiej jakości

Firma SunRol zajmuje się produkcją jednych z najbardziej luksusowych osłon okiennych, jakimi są żaluzje plisowane. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment, taki jak: plisy i duo-plisy do okien, okien dachowych i ogrodów zimowych. Nie znajdziesz u nas najtańszych na rynku produktów, chcemy zapewnić przede wszystkim wysoką jakość i bezawaryjność pozwalające na długie użytkowanie. Pomimo tego bardzo często możemy pochwalić się najlepszym stosunkiem jakości do ceny naszych produktów. Od 27-12-2011 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.

logo SunRol

CentrumPlis zapewnia kompleksową obsługę zleceń:

  • bezpłatny pomiar w miejscowościach: Wisła, Ustroń, Goleszów, Skoczów, Cieszyn, Górki, Szczyrk, Istebna, Bielsko-Biała i okolice;
  • profesjonalne doradztwo techniczne;
  • produkt najwyższej jakości;
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Siedziba firmy – Wisła

Siedzibą firmy jest Wisła, chociaż wykonujemy realizacje w całym województwie śląskim i nie tylko. W przypadku klientów indywidualnych z poza województwa zapewniamy szczegółowe instrukcje montażu i animacje. Dzięki nim praktycznie każdy sam będzie w stanie właściwie zamontować plisy. Spełnianie oczekiwań i potrzeb Klientów, zapewnienie satysfakcji i pełnego zadowolenia jest dla nas priorytetem i celem, do którego dążymy na każdym etapie obsługi Klienta. Dlatego nasz wyrób wyróżnia się wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Kupując u nas masz pewność, że wybierasz sprawdzonego kontrahenta.

Plisy to system osłon okiennych, który skutecznie przesłania mieszkania, biura przed nadmiernym nasłonecznieniem. Ponieważ to nowoczesna i funkcjonalna forma dekoracji okiennych dzięki swoim właściwościom nadaje lekkości wszystkim pomieszczeniom. Nie ma dla nas przeszkleń, których nie bylibyśmy w stanie "ubrać" w tą najbardziej naszym zdaniem elegancką i luksusową osłonę okienną. Ponadto w odróżnieniu od standardowej rolety, czy żaluzji plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu jak i od góry. W przeciwieństwie do żaluzji (zwłaszcza żaluzji drewnianej) plisa po zwinięciu zajmuje wyjątkowo małą przestrzeń. Plisy występują w 16 różnych wariantach, w tym do nietypowych kształtów okien (trójkąty, trapezy, półokręgi). Istnieją 3 wersje montażu plis: między listwy przy szybowe, na listwy przyszybowe i montaż bezinwazyjny. Szeroka gama tkanin oraz duża funkcjonalność plis sprawia, że ochrona przed światłem słonecznym jest bardziej skuteczna. Pomieszczenia nabierają nowego, oryginalnego wyglądu.